שאלות ותשובות

מבצעים

צור קשר

החבילות הכי משתלמות בחו"ל - בהתחייבות!

חבילות לארצות הברית

חבילות לאירופה

הקושי הגדול ביותר בכל טיסה או נסיעה לחו"ל זהו הניתוק התקשורתי. אנשים רגילים להיות מחוברים כל הזמן למחשבים ולטלפונים הסלולריים וקשה מאוד לעבור ממצב של 24 שעות און ליין למצב בו צריך לחפש כל הזמן נקודות וויי פיי. למרות הקדמה הטכנולוגית, במרבית העולם עדיין אין וויי פיי בכל מקום ויש צורך להיות יצירתיים באופן בו אנו צורכים את החיבור שלנו בחו"ל.

אנשים רבים נכנסים לבתי קפה כמו סטארבאקס שמעניקים וויי פיי חינם ללקוחות. אחרים חוזרים למלון כדי להתעדכן וחלק מהאנשים אפילו בוחר את מקומות הבילוי שלו לפי חיבור הוויי פיי. ובכן, כל זה יכול להשתנות והמחיר לא כל כך יקר כפי שחשבתם. בעזרת כרטיס סים בינלאומי לחו"ל אפשר להרגיש מחוברים בכל מקום בעולם.

כרטיס סים בינלאומי מאפשר לכל אחד להיות מחובר בכל מקום בחו"ל. הכרטיס הממוצע מאפשר נפח בגודל של ג'יגה אחד ועד 12 ג'יגה, שיחות נכנסות ויוצאות ללא הגבלה, שירות נקודה חמה וכמובן, שמירת המספר הישראלי גם בחו"ל. אלמנט שמירת המספר בסים בינלאומי הוא קריטי ביותר, במיוחד לאנשים שלא רוצים לפספס שיחות בזמן שהם בחו"ל. עם שירות שמירת מספר, אף אחד לא יידע ולא ירגיש שאתם בחו"ל, הן מבחינת איכות הקו והן מבחינת התשלום.

להתקשר עם כולם

כרטיס סים לגלישה בחו"ל מאפשר גם כן להיכנס לאינטרנט מבלי לשלם תשלום נוסף או לחכות לויי פיי במסעדות כאלו ואחרות. הרצון להישאר מחובר לא נגמר רק ביכולת קבלת והוצאת שיחות, אלא גם בכניסה לאתרי החדשות, הספורט והאפשרות לקבל פושים. האינטרנט הוא המקום שלנו להישאר מעודכנים עם העולם ולהתוודע על כל מה שקורה בזמן אמת.

לאלו המחליטים לא לקחת כרטיס סים לגלישה בחו"ל יש בעיה אחת גדולה. כאשר קורה משהו חשוב וצריך להיות זמינים, זה לא תמיד מתאפשר. אם בכל זאת רוצים לקבל או להוציא שיחה, מדובר בהוצאה כספית גדולה, במיוחד אם מדובר על שיחות ארוכות ומשמעותיות. כרטיס סים לחו"ל פותר הרבה מאוד בעיות לאנשי עסקים, אך גם לאנשים פרטיים שמתקשים להתנתק משגרת יומם העמוסה, גם כאשר הם נמצאים בחו"ל ולא רוצים לפספס כלום ממה שקורה.