חבילות לאירופה

הקרבה של ישראל לאירופה הפכה את היבשת הקלאסית ליעד מועדף לחופשות זוגיות ומשפחתיות. אנשים נוטים לטוס לחופשות קצרות באירופה, ואפילו גיחות קצרצרות, אך עדיין יש כאלו שנוסעים לתקופות ארוכות יחסית, כמו אנשים שטסים לטורניר ספורט, או לטיולים ארוכים ביער השחור. למרות שאירופה קרובה והעולם הוא כפר גלובלי, עדיין יש קצר בתקשורת בכל נושא הטלפונים הסלולריים.

טיסה לחו"ל משמעותה בדרך כלל ניתוק מהטלפון הסלולרי בכל הנוגע לשיחות, הודעות וכניסה לאתרים באינטרנט. כדי למצוא וויי פיי צריך להיכנס לחנויות או מסעדות, או למצוא פתרונות בתוך המלון. זה לא נוח, זה קשה, וזה נראה לא טבעי שבשנת 2017 עדיין נהיה מנותקים מאינטרנט בטיסות שלנו לחו"ל. עם זאת, זה פשוט לא צריך להיות כך.

כיום, אפשר לרכוש כרטיס סים לאירופה ולהישאר מחוברים כל הזמן, גם במהלך הטיול. בעזרת כרטיס סים לאירופה אפשר להמשיך ולהתנהל כרגיל מבחינת תקשורת טלפונים סלולריים. ניתן להמשיך לקבל ולהוציא שיחות לארץ, לשמור על המספר הישראלי ולקבל חבילת גלישה אשר תאפשר כניסה לאתרי החדשות, הספורט ומזג האוויר וכמובן, קבלת פושים על החדשות הכי חמות.

להימנע מטרחה

אנשים רוצים להישאר מחוברים לארץ כאשר הם בחו"ל. חשוב להם לדעת מה קורה עם משפחתם, מה היא הפרשיה החמה האחרונה ומה קורה בליגת העל. אצל אנשי עסקים הצורך הוא גדול יותר, שכן העולם אינו מפסיק כשאתם בחו"ל ויש צורך לעיתים להמשיך לעבוד. עם כרטיס סים לאירופה אפשר לשמור על קשר ולהישאר מעודכנים.

עניין שמירת המספר הישראלי הוא חשוב מאוד, מכיוון שקשה מאוד לעדכן את כל אנשי הקשר שלכם שעברתם מספר, גם אם באופן זמני. מדובר בטרחה גדולה, שלא לדבר על השכרת טלפון ומספר זמני בחו"ל. לא כל אחד רוצה להתנתק כשהוא טס לאירופה, אלא חשוב לחלק מהאנשים להישאר מחוברים, במיוחד כאשר הזמנים הם זמנים בעייתיים ונפיצים במדינת ישראל.

מחירי כרטיסי הסים לאירופה נעים בין 129 ל-299 שקלים בחודש כשהשוני הוא בגודל חבילת הגלישה. החבילה הקטנה ביותר היא בנפח של ג'יגה אחד והגדולה ביותר מאפשרת גלישה ללא הגבלה. בחרו את החבילה המועדפת עליכם.

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על כל שאלה בטלפון: 03-6882626